PRŮMYSLOVÉ
ODSÁVÁNÍ

PRŮMYSLOVÉ
ODSÁVÁNÍ

Práce, která nesmrdí

Poskytujeme komplexní služby v oblasti odsávání, filtrace a neutralizace zápachu v průmyslových halách všeho druhu: v tiskárnách, truhlárnách, slévárnách, lakovnách či v chemickém průmyslu.

→ chytre-odsavani.cz

Airtechnology_image_1

Reference

Silný filtrační systém odsává znečištěný vzduch ze sléváren velkého automotive výrobce na severní Moravě. Prostě čistá práce - výrobní stroje fungují a technici v továrně můžou bezpečně pracovat. 

Odtahovaný vzduch o průtoku až 160.000 m3/h prochází speciálním zařízení pro filtraci tuhých znečišťujících látek - odprašků. Drtivá většina se jich tam zachytí a neodchází do ovzduší. Toto opatření je důležité pro region, aby se na Ostravsku dalo lépe dýchat. 

Navíc jsme dodali také systém vstřikování aktivovaného kyslíku. To proto, aby z náročného výrobního procesu neodcházel žádný zápach, byť relativně neškodný, přesto obtěžující. Nezávislým měřením laboratoře pro kvalitu ovzduší bylo prokázáno podstatné zlepšení podmínek pro obyvatele okolních částí města Ostrava. Projekt jsme jako generální zhotovitel dodali pro investora, který využil veřejnoprávních zdrojů pro zlepšení životního prostředí.

Airtechnology-026
Airtechnology-038
Airtechnology-039
Airtechnology-042
Airtechnology-046
Airtechnology-049
DSC_4925
DSC_4935